Samsung Galaxy Note8 trafił na rynek w wersji Dual SIM. Taki model nabędziemy w sklepach w wolnej sprzedaży oraz u większości operatorów komórkowych. Należy jednak wiedzieć, których, gdyż możemy trafić na wydanie z jednym slotem na kartę SIM.

Za cenę 4299 złotych chciałoby się mieć wszystko. Trzeba przyznać producentowi, że oto zadbał. Galaxy Note8 oferuje naprawdę wiele – między innymi wsparcie dla dwóch kart SIM. Jest to coraz częściej rozwiązanie wśród smartfonów z półki high-end.

U kogo zatem nie otrzymamy Samsunga Galaxy Note8 w wersji Dual SIM? Tym operatorem jest T-Mobile. Pozostali, czyli między innymi Plus i Play oferują model z opcją na dwie karty.

Dokładną rozpiskę miejsc, gdzie można nabyć najnowszego flagowca znajdziecie na stronie producenta. Pod TYM linkiem znajduje się lista punktów oferujących Dual SIM, natomiast TUTAJ zapoznacie się z wersją na jedną kartę SIM.

źródło: Samsung, T-Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.