Czy tak mogłaby wyglądać Nokia 9?

Kamil Lewicki Newsy 2017-09-19

Nokia 9 będzie kolejnym, flagowym modelem wyprodukowanym przez HMD Global Oy. Aktualnie na rynku możemy znaleźć Nokię 8, która również reprezentuje półkę high-end, lecz jest to pierwszy model z tej serii urządzeń producenta. Zastanawiacie się, jak będzie wyglądać następny flagowiec? Być może właśnie tak.

Waqar Khan jest autorem grafik, które ukazują nam wygląd Nokii 9 stworzony na podstawie wcześniejszych przecieków. Nie są to oficjalne grafiki ani projekty, a jedynie wizja artysty, który zbierając wszystkie dotychczasowe informacje w całość wykonał ich wizualizację. Czy podoba Wam się potencjalny design Nokii 9?

Widzimy, że nadchodzący flagowiec mógłby przybrać formę reprezentanta segmentu wąskich ramek. W swoich grafikach, Waqar Khan ukazuje nam niemalże całkowicie wypełniony ekranem frontowy panel z zagiętymi bocznymi krawędziami. Z tyłu z kolei w oczy rzuca się pionowo usytuowany aparat z diodą LED umieszczoną obok oraz skaner linii papilarnych znajdujący się tuż pod obiektywami w centralnej części.

Ostateczny wygląd Nokii 9 nie został jeszcze potwierdzony. Osobiście uważam, że gdyby tak właśnie prezentował się najnowszy flagowiec HMD to całkiem nieźle wpasowałby się w trendy rynku.

źródło: Waqar Khan • Linkyop

  Trochę szeroki…

  • teges

   Trochę?!

  • mickey93

   standardowe proporcje 16:9