ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Dostępność nowych iPhone’ów – kiedy trafią do sklepów?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Już za kilka dni Apple zaprezentuje światu swoje najnowsze smartfony. Będą to oczywiście najlepsze iPhone’y, jakie kiedykolwiek stworzono. W rękach Tima Cookach ujrzymy jubileuszowego iPhone’a, iPhone’a 7s oraz iPhone’a 7s Plus. Pozostaje zatem jeszcze zatem pytanie, kiedy ujrzymy go w sklepach?

12 września odbędzie się konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną najnowsze urządzenia z logo nadgryzionego jabłka. Nas najbardziej interesują smartfony, czyli iPhone’y, a dokładniej ich dostępność w sklepach. Dużo plotkowano, że są opóźnienia w produkcji i nie wszyscy załapią się na zakupy w „pierwszym rzucie”. Jak to zatem będzie wyglądać? Według najnowszych informacji z serwisu Macerkopf, powołującego się na źródła u operatorów komórkowych, przedsprzedaż iPhone’a 8 ma wystartować już 15 września. Natomiast 22 września urządzenie ujrzymy już w standardowej sprzedaży. Daty te dotyczą zarówno jubileuszowego iPhone’a, jak i iPhone’a 7s oraz 7s Plus.

Warto jednak zaznaczyć, że Polska może otrzymać iPhone’a 8 nieco później. Być może Apple zechce skupić się na rynkach, gdzie sprzedaż urządzeń z logo nadgryzionego jabłka stoi na wyższym poziomie, a my otrzymamy swoją partię w późniejszym okresie. W tym momencie trudno jednak wyrokować, jak to będzie dokładnie wyglądać. Wszystko rozegra się już na dniach.

źródło: Macerkopf

Sprawdź najnowsze wpisy