Dostępność nowych iPhone’ów – kiedy trafią do sklepów?

mm Kamil Lewicki Newsy 2017-09-07

Już za kilka dni Apple zaprezentuje światu swoje najnowsze smartfony. Będą to oczywiście najlepsze iPhone’y, jakie kiedykolwiek stworzono. W rękach Tima Cookach ujrzymy jubileuszowego iPhone’a, iPhone’a 7s oraz iPhone’a 7s Plus. Pozostaje zatem jeszcze zatem pytanie, kiedy ujrzymy go w sklepach?

12 września odbędzie się konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną najnowsze urządzenia z logo nadgryzionego jabłka. Nas najbardziej interesują smartfony, czyli iPhone’y, a dokładniej ich dostępność w sklepach. Dużo plotkowano, że są opóźnienia w produkcji i nie wszyscy załapią się na zakupy w „pierwszym rzucie”. Jak to zatem będzie wyglądać? Według najnowszych informacji z serwisu Macerkopf, powołującego się na źródła u operatorów komórkowych, przedsprzedaż iPhone’a 8 ma wystartować już 15 września. Natomiast 22 września urządzenie ujrzymy już w standardowej sprzedaży. Daty te dotyczą zarówno jubileuszowego iPhone’a, jak i iPhone’a 7s oraz 7s Plus.

Warto jednak zaznaczyć, że Polska może otrzymać iPhone’a 8 nieco później. Być może Apple zechce skupić się na rynkach, gdzie sprzedaż urządzeń z logo nadgryzionego jabłka stoi na wyższym poziomie, a my otrzymamy swoją partię w późniejszym okresie. W tym momencie trudno jednak wyrokować, jak to będzie dokładnie wyglądać. Wszystko rozegra się już na dniach.

źródło: Macerkopf • marcus1212

  W PL oficjalnie nie ma Apple, więc na 100% nie będzie u Nas tak wczesnej sprzedaży jak w USA, GB czy DE.

  • GoracyMarian

   Jak to nie ma? Jest tak samo jak Samsung, Sony czy Xiaomi. Mamy dystrybutorów OFICJALNYCH. I program obsługi klienta apple.

  • Patryk Ciesielczyk

   Nie ma sklepów stacjonarnych. Jest za to sklep online, więc niestety się mylisz. 😉

 • Adrian Kijek

  Nie moze tylko na pewno polska otrzyma pozniej od zawsze pierwsze w kolejnosci Usa Wielka Brytania i nie pamietam kto tam jeszcze ale nie Polska