Dostępność nowych iPhone’ów – kiedy trafią do sklepów?

Newsy

Już za kilka dni Apple zaprezentuje światu swoje najnowsze smartfony. Będą to oczywiście najlepsze iPhone’y, jakie kiedykolwiek stworzono. W rękach Tima Cookach ujrzymy jubileuszowego iPhone’a, iPhone’a 7s oraz iPhone’a 7s Plus. Pozostaje zatem jeszcze zatem pytanie, kiedy ujrzymy go w sklepach?

12 września odbędzie się konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną najnowsze urządzenia z logo nadgryzionego jabłka. Nas najbardziej interesują smartfony, czyli iPhone’y, a dokładniej ich dostępność w sklepach. Dużo plotkowano, że są opóźnienia w produkcji i nie wszyscy załapią się na zakupy w „pierwszym rzucie”. Jak to zatem będzie wyglądać? Według najnowszych informacji z serwisu Macerkopf, powołującego się na źródła u operatorów komórkowych, przedsprzedaż iPhone’a 8 ma wystartować już 15 września. Natomiast 22 września urządzenie ujrzymy już w standardowej sprzedaży. Daty te dotyczą zarówno jubileuszowego iPhone’a, jak i iPhone’a 7s oraz 7s Plus.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Warto jednak zaznaczyć, że Polska może otrzymać iPhone’a 8 nieco później. Być może Apple zechce skupić się na rynkach, gdzie sprzedaż urządzeń z logo nadgryzionego jabłka stoi na wyższym poziomie, a my otrzymamy swoją partię w późniejszym okresie. W tym momencie trudno jednak wyrokować, jak to będzie dokładnie wyglądać. Wszystko rozegra się już na dniach.

źródło: Macerkopf


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x