Oficjalna data prezentacji Xiaomi Mi Mix 2 już znana – będzie szybciej!

Newsy

Xiaomi Mi Mix 2 swoją premierę będzie mieć już za kilkanaście dni. Oczekujemy flagowej specyfikacji technicznej oraz zapierającego dech w piersiach designu. Philippe Starck, projektant odpowiedzialny za wygląd smartfonu pokazał już co nieco na swoim Facebooku. A teraz Xiaomi pokazało oficjalny plakat zapraszający na pokaz.

O Xiaomi Mi Mix 2 mogliście przeczytać TUTAJgdzie zebrałem dla Was wszystkie informacje, które do tej pory się pojawiły. Mówiło się, że premiera urządzenia nastąpi 12 września – dokładnie w ten sam dzień, kiedy Apple pokaże iPhone’y. Oficjalna premiera odbędzie się jednak wcześniej niż przypuszczaliśmy. Chiński producent ujawnił plakat zapraszający na premierę z datą 11 września. Pozostały zatem niecałe dwa tygodnie, by rynek bezramkowych smartfonów zyskał kolejnego przedstawiciela.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

A jest na co czekać. Xiaomi Mi Mix 2 zapowiada się z 93% pokryciem ekranu – to rewelacyjny współczynnik. Na dowód tego wystarczy wspomnieć, że poprzednia generacja smartfonu mogła się pochwalić wartością 91,3%, a i tak było na co popatrzeć.

Zatem kalendarze w dłoń! Flagowiec z krwi i kości stanie do walki z nie lada konkurencją – na horyzoncie mamy chociażby mocnego LG V30.

źródło: Xiaomi


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x