Chwilę temu przedstawiłem Wam informacje o możliwie tańszej odmianie Samsunga Galaxy Note8, która zostałaby minimalnie ograniczona technicznie. Jedną z największych nowości zaprezentowanych razem z tym smartfonem jest podwójny aparat, który ma szansę sprawić, że Koreańczykom uda się uciec konkurencji pod względem jakości zdjęć i filmów. Dwa moduły dzisiaj stają się standardem, więc także lider mobilnego rynku chce przedstawić tego typu rozwiązanie konsumentów, którzy nie wydają zbyt dużo na zakup mobilnego urządzenia.

Od pewnego czasu wiemy, że Samsung pracuje nad kolejnymi modelami z podwójnym aparatem. W Tajlandii pojawiły się wyraźne dowody w postaci jednej z grafik reklamowych tego typu smartfona. Nie jest to oczywiście Galaxy Note8, ale Galaxy J7+, który jeszcze oficjalnie nie został przedstawiony.

Oczywiście w tym wypadku nie dostaniemy tego samego zestawu aparatów, co w przedwczoraj przedstawionym modelu. Pojawią się matryce 13 MPx (f/1.7) oraz 5 MPx (f/1.9), co w praktyce ma oferować tryb Live Focus, który pozwala na dynamiczne rozmazywanie tła. Pozostała specyfikacja prezentuje się następująco:

  • 5,5-calowy wyświetlacz FullHD SAMOLED;
  • układ Exynos 7870;
  • 4 GB RAM;
  • 32 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+MicroSD);
  • aparat (przód): 16 MPx z LED;
  • akumulator o pojemności 3000 mAh;
  • wersje kolorystyczne: czarna, złota, różowa.

Nie tylko aparaty będą powiewem świeżości znanej z flagowych modeli. Galaxy J7+ ma również posiadać dedykowany przycisk Bixby, chociaż na powyższej grafice nie jest on widoczny.

Oczywiście wszytko powinno zostać potwierdzone lub zweryfikowane już niedługo, skoro w Sieci już można znaleźć materiały promocyjne.

 

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.