Huawei ujawnia wygląd Mate 10 i snuje aluzje do Samsunga

Kamil Lewicki Newsy 2017-08-25

Huawei już niedługo ujawni swój kolejny flagowy model. Będzie nim oczywiście Mate 10 – multimedialna bestia, o której sam Richard Yu, CEO firmy mówi, że będzie pod każdym względem lepsza od iPhone 8. Australijski oddział opublikował na Twitterze grafikę potwierdzającą datę prezentacji oraz ukazującą wygląd urządzenia.

Zdjęcie zatytułowano „Welcome to the Dual Camera Family„. Możemy na nim zobaczyć cztery modele: Huawei P9, Huawei Mate 9, Huawei P10 oraz Huawei Mate 10. My w szczególności przyjrzymy się temu ostatniemu, gdyż to właśnie na niego 16 października będą skierowane wszystkie spojrzenia. Smartfon wydaje się charakteryzować minimalistycznym stylem. Utrzymana w ciemnych barwach bryła oraz pionowo ułożony aparat sprawiają wrażenie eleganckiego urządzenia.

Wczoraj mogliście przeczytać o pstryczku w nos Samsunga w sprawie hasła promocyjnego „Do bigger things”. Tym razem można odnieść wrażenie kolejnej aluzji do koreańskiego producenta. Samsung Galaxy Note 8 jest pierwszym modelem z podwójnym aparatem w całym portfolio. Huawei z kolei podkreśla, że flagowiec Mate 10 dołączy do rodziny smartfonów wyposażonych w dwa obiektywy. Warto również zwrócić uwagę na podpis #beyondthegalaxy. Z pewnością nie znalazł się tam przypadkiem.

źródło: Twitter • Ironpiter

  Bez czytnika linii i lampy błyskowej? WTF?

 • Rafał Majchrzak

  Na tej fotce brakuje Mate 9 pro. Dziwne…

 • wojciech wojtkowski

  Spoko, doceniam dobry trolling. Takie prztyczki w nos dodają pikanterii. Tylko czemu na tej grafice nie ma smartfonów HTC, które miały podwójne aparaty na długo przed huyaweiem?

 • Linkyop

  „#beyondthegalaxy”? Raczej głęboko POD.

  • marcus1212

   #underthegalaxy 🙂

 • Adam Korman

  Czyżby był bez czytnika linii papilarnych na pleckach ?

  • Nefertiti

   Byłoby super ?

   • Adam Korman

    Jeśli miałby być z przodu to chyba raczej nie pod ekranem (bo tam raczej miejsca nie będzie), a zatopiony w ekran 🙂 no to byłby prawdziwy killer feature i pstryczek w nos Samsunga i Apple 🙂

 • Pabliell

  W sumie to niewiele teraz ujawnili. już więcej było widać na krótkiej wideo zapowiedzi:
  https://uploads.disquscdn.com/images/e8c017923c4db8f1718f877714ddbe29914952d2fc2357669250373b0d61b231.jpgx