Huawei już niedługo ujawni swój kolejny flagowy model. Będzie nim oczywiście Mate 10 – multimedialna bestia, o której sam Richard Yu, CEO firmy mówi, że będzie pod każdym względem lepsza od iPhone 8. Australijski oddział opublikował na Twitterze grafikę potwierdzającą datę prezentacji oraz ukazującą wygląd urządzenia.

Zdjęcie zatytułowano „Welcome to the Dual Camera Family„. Możemy na nim zobaczyć cztery modele: Huawei P9, Huawei Mate 9, Huawei P10 oraz Huawei Mate 10. My w szczególności przyjrzymy się temu ostatniemu, gdyż to właśnie na niego 16 października będą skierowane wszystkie spojrzenia. Smartfon wydaje się charakteryzować minimalistycznym stylem. Utrzymana w ciemnych barwach bryła oraz pionowo ułożony aparat sprawiają wrażenie eleganckiego urządzenia.

Wczoraj mogliście przeczytać o pstryczku w nos Samsunga w sprawie hasła promocyjnego „Do bigger things”. Tym razem można odnieść wrażenie kolejnej aluzji do koreańskiego producenta. Samsung Galaxy Note 8 jest pierwszym modelem z podwójnym aparatem w całym portfolio. Huawei z kolei podkreśla, że flagowiec Mate 10 dołączy do rodziny smartfonów wyposażonych w dwa obiektywy. Warto również zwrócić uwagę na podpis #beyondthegalaxy. Z pewnością nie znalazł się tam przypadkiem.

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.