Huawei już niedługo ujawni swój kolejny flagowy model. Będzie nim oczywiście Mate 10 – multimedialna bestia, o której sam Richard Yu, CEO firmy mówi, że będzie pod każdym względem lepsza od iPhone 8. Australijski oddział opublikował na Twitterze grafikę potwierdzającą datę prezentacji oraz ukazującą wygląd urządzenia.

Zdjęcie zatytułowano „Welcome to the Dual Camera Family„. Możemy na nim zobaczyć cztery modele: Huawei P9, Huawei Mate 9, Huawei P10 oraz Huawei Mate 10. My w szczególności przyjrzymy się temu ostatniemu, gdyż to właśnie na niego 16 października będą skierowane wszystkie spojrzenia. Smartfon wydaje się charakteryzować minimalistycznym stylem. Utrzymana w ciemnych barwach bryła oraz pionowo ułożony aparat sprawiają wrażenie eleganckiego urządzenia.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wczoraj mogliście przeczytać o pstryczku w nos Samsunga w sprawie hasła promocyjnego „Do bigger things”. Tym razem można odnieść wrażenie kolejnej aluzji do koreańskiego producenta. Samsung Galaxy Note 8 jest pierwszym modelem z podwójnym aparatem w całym portfolio. Huawei z kolei podkreśla, że flagowiec Mate 10 dołączy do rodziny smartfonów wyposażonych w dwa obiektywy. Warto również zwrócić uwagę na podpis #beyondthegalaxy. Z pewnością nie znalazł się tam przypadkiem.

źródło: Twitter
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.