Samsung Experience

Samsung Experience 8.5 zadebiutuje z Notem 8 i usprawni działanie nakładki

Newsy

Samsung Experience to naturalna ewolucja TouchWiza i Grace UX. Uważam, że jest to jedna z najładniejszych nakładek na zielonego robota dostępna na rynku smartfonów. Jako że zadebiutowała ona wraz z premierą Galaxy S8 i S8+ może ona mieć niewielkie błędy wieku dziecięcego. Jej obecny build to wersja 8.1. Wygląda jednak na to, że jeżeli ktoś jeszcze narzeka na Samsung Experience, to wkrótce przestanie. Wraz z premierą Note’a 8 pojawi się bowiem jej nowe wcielenie opatrzone numerem 8.5.

Według najnowszych informacji zaktualizowany Samsung Experience ma być jeszcze bardziej stabilny i zapobiegać spadkom szybkości klatek. Co więcej zostanie wzbogacone tzw. user experience. Ponadto algorytmy skanera tęczówki oka oraz twarzy zostaną nieco zmienione, co spowoduje, że staną się one bardziej niezawodne i szybsze. Pojawią się też dodatkowe opcje związane oczywiście z serią Note i S-Penem.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Samsung Experience w wersji 8.5 ma zadebiutować w Galaxy Note8, jednak użytkownicy tegorocznych Galaxy S8 i S8+ nie powinni się martwić, gdyż również otrzymają najnowsze wcielenie nakładki. Nie wiadomo jednak kiedy dokładnie to nastąpi, ale spekuluje się, że w ciągu kilku miesięcy od premiery Note’a 8. Nie wiemy także czy update trafi do flagowców z Androidem 7.1 czy 8.

Przyznam, że każda aktualizacja i ulepszenie software’u jest mile widziana. Nadchodzący update sprawi, że smartfony Samsunga będą z pewnością jeszcze bardziej niezawodne. Pozostaje mi tylko uzbroić się w cierpliwość.

źródło: androidheadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x