Aktualizacja do Nougata dla Xperii XA i XA Ultra została wznowiona

Newsy

Xperia XA i XA Ultra to ciekawe telefony od Sony, które plasują się na rynku jako dobre urządzenia mid-range’owe. Cechuje je głównie dobry ekran, świetny aparat oraz dobry czas pracy na baterii. Producent telefonów jakiś czas temu powiadomił swoich użytkowników o tym, że oba smartfony otrzymają aktualizację do Androida 7.0 Nougat. Jakiś czas temu proces jej wdrażania został jednak przerwany. Okazuje się, że, na szczęście, za niedługo nowa odsłona systemu Google’a pojawi się na Xperii XA i XA Ultra.

Informację tę umieściło Sony na swoim blogu dokładnie wczoraj. Wynika z niej, że proces aktualizacji telefonów został zatrzymany z powodu problemów z systemem OTA (Over-The-Air). Wszystko zostało jednak poprawione i nowa wersja Androida w odświeżonej wersji (dla użytkowników XA: 33.3.A.0.131, dla XA Ultra: 36.1.A.0.182) zaczęła już trafiać na pierwsze telefony Sony. Możliwa jest także ręczna aktualizacja, dzięki plikom dostępnym do pobrania na tej stronie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Źródło: Xperia Blog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x