Muzykę Play zna każdy. Aplikacja wchodzi w skład usług Google i jest instalowana na niemal wszystkich nowych smartfonach. Użytkownicy podchodzą do niej różnie – czasem uważają ją za niepotrzebnego śmiecia, czasem używają, czasem płacą za usługę streamingu muzyki. Niestety, dwie ostatnie grupy mogą czuć się poszkodowane.

Aplikacja została zatrzymana

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Taki komunikat ujrzeli wszyscy, którzy zainstalowali aplikacje w wersji 7.9.4920. Nie pomagały ponowne próby uruchomienia, ani czyszczenie danych aplikacji. Warto tu zaznaczyć, że problemy nie występowały u wszystkich użytkowników, jednak nie wiemy czym są one uzależnione. Być może z tego powodu felerna wersja trafiła do Sklepu Play.

Co robić?

Google wydało już poprawiona wersję 7.9.4921, która naprawia problem. Jeśli z jakichś powodów aktualizacja nie jest widoczna można ratować się pobraniem jej z serwisu APK Mirror. Po jej zainstalowaniu problem ustępuje.

Źródło: Android Police
Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.