Muzyka Google Play

Google opublikowało wadliwą aktualizację Muzyki Play, aplikacja przestaje działać

Newsy

Muzykę Play zna każdy. Aplikacja wchodzi w skład usług Google i jest instalowana na niemal wszystkich nowych smartfonach. Użytkownicy podchodzą do niej różnie – czasem uważają ją za niepotrzebnego śmiecia, czasem używają, czasem płacą za usługę streamingu muzyki. Niestety, dwie ostatnie grupy mogą czuć się poszkodowane.

Aplikacja została zatrzymana

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Taki komunikat ujrzeli wszyscy, którzy zainstalowali aplikacje w wersji 7.9.4920. Nie pomagały ponowne próby uruchomienia, ani czyszczenie danych aplikacji. Warto tu zaznaczyć, że problemy nie występowały u wszystkich użytkowników, jednak nie wiemy czym są one uzależnione. Być może z tego powodu felerna wersja trafiła do Sklepu Play.

Co robić?

Google wydało już poprawiona wersję 7.9.4921, która naprawia problem. Jeśli z jakichś powodów aktualizacja nie jest widoczna można ratować się pobraniem jej z serwisu APK Mirror. Po jej zainstalowaniu problem ustępuje.

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x