ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

2.2 dla Streak’a do końca roku

Autor: Filip Stachowicz Kategoria: Newsy

Kilka dni temu wspominaliśmy o rozpoczęciu przedsprzedaży Dell’a Streak’a, a już dziś amerykańska firma ogłosiła ową przedsprzedaż „najlepszą w swojej historii”. Zważywszy na fakt, że cena Streak’a wyniesie około 500$, takie stwierdzenie jest niezwykle zaskakujące.  

Jeden z dwóch głównych pretendentów (T-Mobile) do wtłoczenia 5-cio calowej bestii do swojej oferty, ostatecznie był zmuszony zrezygnować z Della ze względu na niekompatybilność smartfona z siecią 3G wyżej wymienionego operatora. Tak więc, jedynym kandydatem do wprowadzenia „Smugi” do oferty abonamentowej zostaje sieć AT&T.

Klienci, którzy zakupili już swoje Dell’e oczekują, że sprzęt przybędzie do nich wyposażony w: Procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1GHz, 5-cio megapikselowy aparat z podwójną diodą LED, WiFi, Bluetooth, GPS i HSDPA, 16GB wbudowanej pamięci, a także 5-cio calowy ekran dotykowy WVGA. Android w wersji 1.6 będzie startową wersją systemu operacyjnego dla produktu amerykańskiej firmy, lecz zapowiedziano już update do wersji 2.2, niestety nie określono, czy odbędzie się on z przerwą na zapoznanie z wersją 2.1.

Wygląda na to, że narazie klienci Dell’a będą musieli zadowolić się tylko zapowiedzią rychłego update’u. Apetyt fanom amerykańskiej marki z pewnością podsyci ten film:

https://www.youtube.com/watch?v=GvCVDi4No2Y

źródło: androidandme.com

Sprawdź najnowsze wpisy