LG G6 w przedsprzedaży. Są gratisy, ale Play zorganizował najlepsze

Newsy

Już dziś oficjalna polska premiera LG G6, tymczasem startuje przedsprzedaż flagowca. Na zachętę do telefonu będą dołączone wartościowe gratisy.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Cena została wyznaczona na 3299 zł dla 3 wersji kolorystycznych – czarnej, platynowej i białej. Jeśli zamówimy telefon do 19 kwietnia dostaniemy słuchawki Bluetooth LG Tone Infinim HBS-910 warte 499 zł oraz voucher na darmową wymianę wyświetlacza ważny do 20 kwietnia 2018 roku o wartości 599 zł. Warto się pośpieszyć, przewidziano tylko 1100 egzemplarzy słuchawek oraz 600 voucherów. Przez pewien czas w Play dostępny był zestaw z przenośnym projektorem LG Minibeam, jednak w tym wypadku zapasy już się wyczerpały. Fioletowy operator przygotował również konkurs, w którym do wygrania jest wycieczka do Hollywood.

Warunki promocji

Słuchawki dostaniecie we wszystkich sklepach objętych przedsprzedażą. Voucher i słuchawki dostaniemy w sklepach Saturn, Media Markt, RTV Euro AGD, Media Expert, Komputronik, Neonet, x-kom i salonach Orange. Zakup należy zarejestrować na tej stronie do 31 maja, w przeciwnym wypadku gratisy przepadną.

Pełną specyfikację oraz pozostałe informacje o LG G6 znajdziecie tutaj

Regulamin promocji


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x