Google nie kryje się z tym, że intensywnie pracuje nad następcami Pixela oraz Pixela XL. Ostatni raport informował, że w tym roku na rynek trafią urządzenia o nazwach kodowych Walleye (sandacz amerykański) i Muskie (szczupak amerykański). Jak jednak donosi DroidLife i AndroidPolice, możemy spodziewać się jeszcze trzeciego urządzenia, którego nazwa to Taimen (Tajmień).

Na temat wyglądu i specyfikacji urządzenia na chwilę obecną nie wiadomo nic, dlatego też serwisy technologiczne gdybają, co może się kryć pod nazwą Tajmień. Podobno ma on odstawać rozmiarem od pozostałych dwóch urządzeń – stąd plotki, że może chodzić o nowy tablet od Google. Nie jest to jednak potwierdzona informacja, więc równie dobrze może chodzić o sporych rozmiarów phablet.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Wspólną cechą dwóch pierwszych urządeń ma być odporność na wodę i kurz. Wiemy też, że prawdopodobnie nazwa kodowa Walleye będzie zarezerwowana dla Pixel 2, a Muskie – Pixel XL 2. Oba smartfony mają też zostać wyposażone w lepsze aparaty i procesor.

Więcej informacji na temat trzeciego urządzenia powinno pojawić się już wkrótce – o nowościach będziemy Was informować na bieżąco.

Źródło: gadgets.ndtv

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.