Google testuje nowy wygląd Google Search – ładnie i czysto

Aplikacje

Z jakiej wyszukiwarki internetowej korzystacie? Pewnie z Google. Jest najpopularniejsza, największa i najszybciej daje rezultaty. Przyznam jednak, że do tej pory bardzo rzadko korzystałem z paska wyszukiwania Google, który mam na Androidzie. Od teraz może się to jednak zmienić.

Gigant z Moutain View testuje właśnie nowy wygląd Google Search. Użytkownik Reddita, który zauważył zmiany informuje, że zaczynają się one od wersji 6.14.17.21. Niestety nie u wszystkich pojawia się nowy design, sprawy zatem leżą jeszcze po stronie serwera Google.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Niemniej możemy już zobaczyć, co nowego nas czeka. Przede wszystkim oddzielne zakładki, które nie dość, że ułatwiają życie, to jeszcze wprowadzają porządek. Dzięki temu Google Search jest znacznie wygodniejsze w użyciu.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii pod TYM linkiem. Z kolei TUTAJ możecie dołączyć do wątku na Reddicie.

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x