Przykładowe zdjęcia wykonane Huawei P10 Plus – światło f/1.8 robi robotę

Newsy

Przykładowe zdjęcia wykonane Huawei P10 mogliśmy już zobaczyć wcześniej. Brakowało jednak porównania z większym modelem. Chiński producent przygotował dla nas wersję z Plusem w nazwie. Jego aparat na papierze prezentuje się naprawdę świetnie. A czy w rzeczywistości również?

Jeśli mówimy o megapikselach w aparacie to zarówno podstawowy P10, jak i nieco większy P10 Plus są identyczne. Podwójny zestaw 12- i 20-megapikselowej matrycy, z podziałem na zdjęcia kolorowe i monochromatyczne. Co jednak odróżnia Huawei P10 Plus to światło Leica Summilux f/1.8. To sprawia, że jest to najlepszy aparat z dotychczas zastosowanych w urządzeniach Huawei.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Ekipie z androidcentral udało się pstryknąć kilka ujęć. Niektóre z nich możecie zobaczyć poniżej:

Pełną galerię w wyższej rozdzielczości znajdziecie TUTAJ. Warto zerknąć, gdyż to co potrafi ten aparat jest tego warte. Z kolei TUTAJ możecie przypomnieć sobie efekt fotograficznych wojaży z modelem P10.

źródło: Android Central


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x