Wczoraj w słonecznej Katalonii Huawei zaprezentował swoje modele na rok 2017. Wśród nich znalazł się Huawei P10, który jest tegorocznym flagowcem. Podobnie jak w przypadku P9, tak i tutaj znajdziemy dwa obiektywy Leica. Jak sobie radzą one w łapaniu kolorów i ostrości? Sprawdźmy.

Huawei P10 chwali się obecnością podwójnego aparatu. Jeden 12-megapikselowy robiący zdjęcia w kolorze, drugi monochromatyczny z 20-megapikselową matrycą. Ekipa z Phone Arena już dorwała urządzenie w swoje ręce i wykonała kilka przykładowych zdjęć. Jak wypadły?

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Pełną galerię zdjęć oraz wyższą rozdzielczość znajdziecie tutaj – KLIKJeśli jeszcze nie zapoznaliście się z ofertą Huawei na ten rok, zerknijcie do wpisu Łukasza.

źródło: Phone Arena
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.