Zmiany w Google Allo, w tym związane z synchronizacją. Znamy wygląd wersji webowej

Newsy

Google Allo miał być hitem. Niestety nim nie został. Wiele obiecywano podczas konferencji Google I/O i użytkownicy oczekiwali małej rewolucji na rynku komunikatorów. Niestety rzeczywistość zweryfikowała oczekiwania. Allo jednak znalazło się na ustach wszystkich. Mówiono głównie jednak o tym, jaki jest wybrakowany.

Kto choć raz używał Allo, wie o czym mówię. To komunikator dobrze rokujący, lecz jest kilka rzeczy, które należałoby poprawić. Między innymi backupy w chmurze, dzięki którym bez problemu moglibyśmy żonglować smartfonami. Być może pojawi się to wkrótce. Nick Fox, odpowiedzialny za komunikację w Google zapostował na Twitterze zrzut ekranu z Maca. Widzimy na nim Google Allo w wersji webowej. Jak zapowiada sam Fox, wersja ta jest jeszcze we wcześniej fazie rozwoju, lecz coraz bardziej się do nas zbliża.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Kiedy się pojawi? Nie wiadomo. Możemy jednak liczyć na pełną synchronizację między urządzeniami. Webowa wersja powinna zagwarantować nam dostęp do archiwum i wszystkich kontaktów. Multiplatformowe rozwiązanie z pewnością zachęciłoby wielu użytkowników do wypróbowania Google Allo. Będzie też Asystant, naklejki oraz gotowe odpowiedzi. Warto więc zaczekać aż Allo wejdzie na kolejny etap. Być może nie stanie się numerem jeden, ale zagości na stałe na wielu smartfonach.

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x