Za marzeniami trzeba gonić. Powtarza się to już dzieciom. 7-letnia dziewczynka zapragnęła pracować w jednej z największych firm na świecie, wysłała tam zatem podanie o pracę. Dostała odpowiedź od samego CEO.

Chloe Bridgewater to 7-letnia dziewczynka mieszkająca w Hereford, w Anglii. W tak młodym wieku jest już zafascynowana swoim tabletem Kindle Fire oraz robotami. Marzy o pracy w miejscu, gdzie są gokarty, wielkie i miękkie pufy oraz zjeżdżalnie. Z pomocą ojca napisała więc list do Google.

A w zasadzie podanie o pracę, w którym wyraża chęć bycia jednym z członków załogi Giganta z Mountain View. Chce wraz z nimi nie tylko rozwijać swoje zainteresowanie do komputerów, ale również czerpać morze radości z atrakcji, jakie Google oferuje swoim ludziom.

Sundar Pichai, CEO Google postanowił odpowiedzieć na to urocze podanie o pracę. W swoich podziękowaniach napisał, że cieszy się z otrzymanego listu i ma nadzieję, że dziewczynka nie przestanie rozwijać swojej pasji. Obiecał jej też, że kiedy skończy szkołę, a Chloe znowu wyśle aplikację to chętnie się z nią spotka.

Takiej odpowiedzi autorka listu wraz z ojcem się raczej nie spodziewali. Jednak dzięki niej, Chloe jeszcze bardziej pragnie pracować w Google. Powiedziała, że zostanie gwiazdą telewizji i drzwi do wymarzonego miejsca staną przed nią otworem.

źródło: Bussiness Insider

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.