Bezramkowy iPhone 8 być może będzie miał przyciski nawigacyjne na ekranie

1 minuta czytania
Komentarze

Na iPhone’a 8 czeka z pewnością niejeden fan urządzeń mobilnych. Firma z Cupertino z okazji 10-lecia swoich smartfonów z pewnością przyszykuje coś specjalnego na tę okazję. Spekuluje się o modelu, którego zagięty ekran ma pokrywać cały przedni panel telefonu.
 
Na potwierdzenie tych plotek mamy dzisiaj kolejne informacje. Według KGI Securities jeden z trzech iPhone’ów ma mieć 5,8-calowy ekran OLED, z czego 5,15-cali będzie stanowiło przestrzeń roboczą, a resztę powierzchni zajmą klawisze nawigacyjne. Co więcej wymiary tego modelu mają być zbliżone do 4,7-calowych iPhone’ów, co umożliwi używanie urządzenia jedną ręką. Taka wielkość telefonu jest możliwa, ponieważ nie będzie on miał żadnych ramek (nawet w górnej i dolnej części). Urządzenie to ma być „jedynym jasnym punktem” smartfonów Apple w 2017 roku. Spekuluje się, że klienci zapłacą za nie ponad $1000.
 

 
Oprócz rewolucyjnego iPhone’a zobaczymy prawdopodobnie także dwa „normalne” telefon, czyli jeden z ekranem 4,7-calowym, a drugi z wyświetlaczem 5,5-calowym, które będą charakteryzowały się ewolucyjnymi usprawnieniami względem poprzedników. Te dwa modele mają mieć możliwość ładowania bezprzewodowego.
 
źródło: macrumors

Motyw