Następca znanego LG Optimus G miał zostać zaprezentowany na targach CES 2013. Jak wiemy LG jednak nie pokazało na nich nic nowego, co zrodziło kolejne plotki jakoby nowy model z tej rodziny miał się pojawić na targach MWC.

Serwis CNet dotarł natomiast do informacji, że już w lutym ma zadebiutować nie G2, a GK, który ma zostać wyposażony w ekran o przekątnej 5,5 cala wyświetlający obraz w rozdzielczości HD, czterordzeniowy procesor oraz Androida 4.1. Natomiast premiera Optimusa G2 ma być uzależniona od premiery Androida 5.0, ponieważ smartfon ma być jednym z pierwszych, które zaoferują pracę z najnowszym systemem od Google. Dlatego najbardziej prawdopodobną datą premiery jest trzeci lub czwarty kwartał 2013 roku.

Źródło: CNet
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.