LG Optimus G2 i GK – kolejne informacje

Newsy

Następca znanego LG Optimus G miał zostać zaprezentowany na targach CES 2013. Jak wiemy LG jednak nie pokazało na nich nic nowego, co zrodziło kolejne plotki jakoby nowy model z tej rodziny miał się pojawić na targach MWC.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Serwis CNet dotarł natomiast do informacji, że już w lutym ma zadebiutować nie G2, a GK, który ma zostać wyposażony w ekran o przekątnej 5,5 cala wyświetlający obraz w rozdzielczości HD, czterordzeniowy procesor oraz Androida 4.1. Natomiast premiera Optimusa G2 ma być uzależniona od premiery Androida 5.0, ponieważ smartfon ma być jednym z pierwszych, które zaoferują pracę z najnowszym systemem od Google. Dlatego najbardziej prawdopodobną datą premiery jest trzeci lub czwarty kwartał 2013 roku.

Źródło: CNet


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x