Prototyp Galaxy X na MWC, a start produkcji urządzenia pod koniec roku?

Newsy

Pamiętacie Project Valley? Chodziło o patenty Samsunga dotyczące urządzenia, które posiadać będzie składany ekran. Na temat tego produktu w ostatnich miesiącach było dość cicho. Kilkukrotnie pojawiały się plotki, że smartfon prawdopodobnie ujrzy światło dzienne w 2016 roku. Tak się jednak nie stało, a o telefonie nie wiemy właściwie nic, poza tym że jego wyświetlacz będzie można składać, co widać było na szkicach prototypu.
 
Ponadto do tej pory pojawiały się informacje, według których urządzenie miało ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku. Tak się jednak najprawdopodobniej również nie stanie, ponieważ dopiero pod koniec 2017 roku Samsung zamierza wytworzyć niewielką liczbę smartfonów tego typu oczywiście z ekranem AMOLED. Masowa produkcja ma się zacząć dopiero na początku 2018 roku. Można zatem oczekiwać, że składany Galaxy X trafi na półki sklepowe dopiero za około półtora roku.
 
Według plotek, prototyp tego urządzenia może zostać pokazany na MWC, ale nie wiadomo czy wszyscy będą mogli go zobaczyć.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x