sky dancer

Lekkie gierki mają swój urok. Dają one szansę na relaks w każdym miejscu i nie wymagają od nas specjalnej uwagi – włączamy, bawimy się, a kiedy nasze oczekiwanie w kolejce dobiega końca bądź dojeżdżamy do naszego przystanku po prostu gasimy ekran. Sky Dancer jest produkcją, która idealnie się w takich chwilach sprawdzi. Za darmo!

 

Czym jest Sky Dancer? To produkcja typu endless run, czyli biegniemy jak najdalej przed siebie zwiększając nasz wynik. Motywacją do jak najdłuższego utrzymania się na trasie jest oczywiście tablica wyników i wspinanie się na coraz wyższe miejsce. Sky Dancer utrzymany jest w piaszczystych klimatach, będzie wymagać od nas załapania modelu rozgrywki – skacząc w przepaść to od nas zależeć będzie czy wylądujemy na kolejnej platformie. Całość uzupełni przyjemna dla ucha muzyka.

 

 

Tytuł studia Pine Entertainment pobierzemy ze Sklepu Play za darmo. Wewnątrz gry znajdują się mikropłatności, lecz są one oczywiście tylko dodatkiem. Jeśli lubicie tego typu produkcje, warto sprawdzić Sky Dancer.

 

POBIERZ SKY DANCER ZE SKLEPU PLAY

 

źródło: Sklep Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.