Kolejny model Lenovo Moto dostaje Androida 7.0 Nougat. Tym razem jest to Moto Z Play

Newsy

moto-z-play-header-1ae6426c127f2

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Lenovo rozpoczęło proces aktualizacji do Androida 7.0 Nougat dla modelu Moto z Play. Z uaktualnienia w formie OTA skorzystać mogą posiadacze europejskich egzemplarzy. Co ciekawe – smartfony skierowane na rynek amerykański dostaną Nougata dopiero w marcu.
Aktualizacja ma numer NPN25.137-15-2. Każdy użytkownik powinien uzyskać stosowne powiadomienie o aktualizacji. Jeśli nie – wystarczy zajrzeć w ustawienia i sprawdzić ręcznie, czy dostępne są nowe uaktualnienia.
Lenovo Moto Z Play to kolejny model chińskiej firmy, który skorzysta z możliwości Androida Nougat. Na aktualizacje czekają modele Moto G4 i G4 Plus – pisaliśmy o tym TUTAJ.
Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x