Znamy prawdopodobną datę prezentacji Galaxy S8, termin jego premiery na rynku i cenę

mm Adam Lulek Newsy 2017-01-17

Galaxy S8
Za nieco ponad miesiąc odbędą się targi MWC w Barcelonie. W ostatnich latach, w przeddzień tego wydarzenia, Samsung prezentował flagowca z linii S. Jego premiera na rynku następowała zazwyczaj w ciągu 1-2 tygodni od konferencji. W przypadku nadchodzącego Galaxy S8 najprawdopodobniej tak nie będzie. Nie zmienia to faktu, że producent będzie musiał wyjątkowo się postarać o jego efekt „wow”, aby zatrzeć negatywny odbiór jaki towarzyszył firmie przy klapie związanej z Notem 7.

Według najnowszych informacji, na Samsunga Galaxy S8 będziemy musieli poczekać. Smartfon podobno jest już „gotowy” i zostanie pokazany na targach MWC, ale tylko nielicznej grupie osób. Według @Ricciolo1, który niejednokrotnie przekazywał sprawdzone informacje, flagowiec Koreańczyków zostanie oficjalnie zaprezentowany 29 marca. Jego termin premiery na rynku to z kolei dopiero ostatni tydzień kwietnia, a ceny Galaxy S8 mają się rozpoczynać od $849.

Jeżeli zatem czekacie na wymianę smartfona na nowy i jesteście zainteresowani Galaxy S8 to powinniście uzbroić się w cierpliwość lub wybrać konkurencyjny produkt. Z pewnością LG G6 czy HTC U Ultra dostępne będą znacznie wcześniej.

źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x