htc 10 czesc lifestyle gora uciete

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Dzisiaj naprawdę ciężko być oryginalnym. Wszystko już gdzieś się pojawiło i szczególnie widoczne jest to w designie urządzeń. Jednak pomysł HTC na serię One był na tyle oryginalny, że zdecydowane zmiany frontu w modelu 10 niektórych zszokowały. Teraz Tajwańczycy chcą posunąć się o krok dalej.

 

HTC wyróżnia „surowe” aluminium, ale bardzo możliwe, że to też się zmieni. Otóż na Twitterze pojawiły się zdjęcia modelu znanego nam obecnie pod nazwą kodową Ocean. Jednak nie ma zgodności, co do faktycznego modelu, gdyż może to być U (Ultra), który ma zostać zaprezentowany pojutrze. Mimo wszystko sam wpis na portalu społecznościowym szybko zniknął, ale na szczęście w Internecie nic nie ginie i bez zbędnego przedłużania oto prawdopodobnie najnowsza flagowa propozycja od Tajwańczyków:

 

 

W Sieci już jest głośno na temat utraty oryginalności HTC. Widoczny dodatkowy wyświetlacz od razu na myśl nasuwa LG i modele z serii V. Z kolei wykończenie to już podobno kopia Samsunga z wystającym aparatem na czele. Oczywiście lider mobilnego rynku zrezygnował z tego rozwiązania, ale i tak wiele osób punktuje Tajwańczyków za kopiowanie obu koreańskich firm. Co jeszcze można zauważyć? Brak pasków antenowych czy też… gniazda słuchawkowego.

 

W takim razie jak oceniać HTC Ocean/U? Złośliwi już idą o krok dalej w związku ze ściąganiem od LG i Samsunga. Tajwański model ma wpadać w tzw. bootloopa i wybuchać. Ja jednak darowałbym sobie tego typu stwierdzenia i przypomniał prezentację HTC 10, którego poznaliśmy na długo przed premierą i mimo wszystko oficjalnie pozytywnie zaskoczył.

 

 

źródło: Imgur
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.