Wyginane smartfony mają trafić do masowej produkcji już w 2018 roku

Newsy

samsung1

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Według Kolon Industries, już w 2018 roku smartfony o wyginanych obudowach mogą trafić do masowej produkcji. Skąd te zapewnienia? Kolon Industries to jedyna firma na świecie, która jest w stanie masowo produkować bezbarwny poliamid – to najważniejszy element wyginanych wyświetlaczy.
Koreańska firma może i nie jest znana przeciętnym fanom nowoczesnych technologii, ale to właśnie ona dostarcza swoje produkty takim firmom jak Samsung i LG – a to przecież Ci producenci zapewne wprowadzą wyginane smartfony jako pierwsi do swojego portfolio. Jak twierdzą przedstawiciele Kolon Industries, już w 2018 roku rozpocząć się ma produkcja wyginanych smartfonów na masową skalę. Produkcje ma rozpocząć nawet pięć dużych koncernów.
Według prognoz, urządzenia z wyginanymi ekranami mają stanowić aż 20% rynku światowego w 2019 roku! Wygląda więc na to, że prawdziwa rewolucja jest tuż za rogiem.

 

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x