snapdragon-830-header

Qualcomm przygotowuje kolejny procesor przeznaczony dla high-endowych urządzeń. Snapdragon 835 tworzony jest w technologii 10nm, wspiera szybkie ładowanie Quick Charge 4.0, a ponadto jest 27% wydajniejszy i 40% oszczędniejszy od poprzednika. Jak wypada w testach wydajnościowych?

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Bardzo dobrze! Uzyskane rezultaty pokazują, że jest lepszy nawet od A10, czyli procesora znajdującego się w najnowszych iPhone’ach i królującego w benchmarkach. Snapdragon 835 dostarcza 8 rdzeni oraz układ graficzny Adreno 540. W teście GFXBench (rozdzielczość 1080p) błyszczy wśród konkurencji.

 

 

Snapdragona 835 nie zabrakło też w AnTuTu. Procesor ukończył benchmark z wynikiem 181434 punktów. To o 9 tysięcy więcej niż A10 od Apple.

 

181

 

źródło: GSM Arena, Phone Arena

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.