nokia-logo-hd-wallpapers

Mam wrażenie, że na smartfony sygnowane logo Nokia czeka mnóstwo ludzi. W tym i ja. Dotychczasowe przecieki, plotki, doniesienia mówiły co nieco o nadchodzących produktach, lecz to wszystko z przymrużeniem oka. Na prawdziwe oblicze urządzeń będziemy musieli trochę poczekać. Ale na szczęście nie potrwa to długo.

 

Podczas targów Capital Market Day 2016 Nokia zaprezentowała swój kalendarz. Pokazuje nam on plany marki na poszczególne lata – 2016, 2017 oraz 2018. I to właśnie na przyszły rok zaplanowany jest powrót do smartfonów. Potwierdzają się tym samym wcześniejsze informacje o tym, że producent wraca do gry.

 

Nie wiadomo jednak, czy nowe zabawki zostaną zaprezentowane jeszcze w grudniu, czy też będziemy musieli poczekać na targi MWC 2017 odbywające się w lutym w Barcelonie. A warto byłoby się ostatecznie przekonać czym tak naprawdę jest Nokia D1C – ogromnym tabletem czy jednym z pierwszych smartfonów?

 

well-have-nokia-smartphones-in-2017

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.