google_pixel-930x465

Google Pixel oraz LG V20 to świetne smartfony, a co więcej działające na Androidzie Nougat. Niestety ani jednego, ani drugiego nie dostaniemy w Polsce. Nie oznacza to jednak, że mamy przegapić ich rywalizację na polu szybkości. Oglądając to wideo przekonamy się, którego z nich cechuje zawrotne tempo!

 

Porównania dokonuje David Rahimi z kanału PhoneBuff na YouTube. Test dzieli się na dwie rundy. Pierwsza z nich zakłada otworzenie aplikacji w jak najkrótszym czasie, druga zaś polega na ich przywróceniu z pamięci. Zobaczmy zatem, którym z nich jest lepszy.

Google Pixel vs LG V20!

 

 

LG V20 – 4 GB RAM, Snapdragon 820.

Google Pixel – 4 GB RAM, Snapdragon 821.

 

Ta sama ilość pamięci, różnica w procesorze na korzyść Pixela i… Zwycięzcą został LG V20! Pierwsza runda bez wątpienia należała do smartfonu Giganta z Mountain View – uruchomił on aplikacje w 1 minutę i 36 sekund, podczas gdy V20 poradził sobie z tym zadaniem w 1 minutę i 43 sekundy. To jednak nie koniec, bo przed nami druga część zabawy, czyli powtórne uruchomienie aplikacji. LG V20 ukończył cały test w czasie 2 minut i 27 sekund. Pixelowi zajęło to aż 30 sekund dłużej.

 

źródło: YouTube

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.