Evan Blass twierdzi, że Samsung Galaxy S8 pojawi się w dwóch wariantach z dużymi ekranami

Newsy

a-concept-to-admire-samsung-galaxy-s8-edge

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wczorajsze informacje dotyczące Samsungów Galaxy S8 zostają niejako „potwierdzone” przez dość znanego w technologicznym świecie użytkownika Twittera. Telefon podobno rzeczywiście ma się pojawić w dwóch wariantach z większymi niż dotychczas ekranami. Plotki udostępnił Evan Blass, który najczęściej publikuje sprawdzające się później przecieki. Czy tak będzie i tym razem? 

 

Według najnowszego raportu, Galaxy S8 pojawi się w dwóch wersjach – z 5,7-calowym ekranem oraz z 6,2-calowym. Oba wyświetlacze będą zachodziły niemalże na boki smartfonów. Nie będzie płaskiej wersji tych urządzeń. Telefony mają rzekomo nosić nazwy Galaxy S8 oraz Galaxy S8 Plus. „Plus” w nazwie mógłby się jednak za bardzo kojarzyć ze smartfonami firmy Apple, dlatego też pojawiają się przypuszczenia, jakoby zamiast niego użyto dopisku „Pro”.

 


Strach przed liczbą 4 (uzasadniany m.in. tym, że ta liczba brzmi w wielu językach azjatyckich podobnie jak słowo „śmierć”) powoduje również to, że Samsung pomija oznaczenia SM-G940 i SM-G945 na rzecz SM-G950 i SM-G955. Podobno Samsung zrezygnuje z przycisków fizycznych na rzecz takich znajdujących się na samym ekranie. Premiery tych urządzeń spodziewamy się natomiast w trakcie MWC 2017 w Barcelonie (czyli pod koniec lutego lub na początku marca). Jednak niektóre źródła nadal utrzymują, że prezentacja zostanie przesunięta na kwiecień przyszłego roku.

 

Źródła: Evleaks; VentureBeat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x