Xiaomi Redmi 4 znów się pokazuje!

Newsy 2016-10-28

redmi-3s-prime-030817

Xiaomi Redmi 4 może się okazać kolejnym strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o budżetową półkę cenową. Linia Redmi chińskiego producenta cieszy się olbrzymim powodzeniem, a mnogość wyboru pozwala na dotarcie do większego targetu. Czy model oznaczony cyferką „4” powtórzy sukces poprzedników?

 

O Xiaomi Redmi 4 słyszeliśmy już jakiś czas temu. Później zaległa cisza. Teraz jednak możemy zerknąć na świeże rendery ukazujące urządzenie z każdej strony. Za przeciek odpowiedzialny jest @kjuma. Nowy smartfon to 5-calowe urządzenie napędzane Snapdragonem 625 w towarzystwie 3 GB RAM. Dla użytkownika producent przewiduje 32 GB pamięci wewnętrznej.

 

 

W kwestii aparatów, Redmi 4 chwali się 13-megapikselową matrycą z tyłu oraz 5-megapikselową kamerką selfie. Na pokładzie oczywiście Android 6.0 Marshmallow z nakładką MIUI 8. Z tyłu urządzenia znajdziemy skaner linii papilarnych.

 

 

Xiaomi Redmi 4 kosztować ma około 105 dolarów. Jest to świetna cena, zważywszy na fakt, że Lenovo Moto M o podobnych parametrach została wyceniona na kilkadziesiąt dolarów więcej.

 

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x