meizu-m3s-840x525

 

Meizu M5 zostanie zaprezentowany oficjalnie najprawdopodobniej 31 października. Na ten dzień firma zaplanowała wydarzenie, na którym pokaże najnowszą smartfonową propozycję z niewysokiej półki. W internecie pojawiły się zdjęcia urządzenia oraz prawdopodobna specyfikacja, którą odnaleziono na portalu Geekbench. Jeśli chodzi o wersje kolorystyczne, telefon występuje m.in. w turkusowym kolorze. W środku smartfona niestety nie znajdziemy wyszukanych podzespołów. Cóż, średnia półka.

 

Poniżej możecie podziwiać poliwęglanową bryłę smartfona w dwóch wersjach kolorystycznych:

 

A oto specyfikacja z portalu Geekbench:

meizu-m5-geekbench

 

Jak widać, mamy do czynienia z jedynie 2 GB RAM-u oraz dość słabym procesorem MT6750. Android 7.0 Nougat niestety nie będzie zainstalowany w urządzeniu na start. Zamiast tego otrzymamy wersję 6.0 Marshmallow pokrytą nakładką YunOS. Wyświetlacz będzie miał rozmiar 5 cali oraz rozdzielczość HD 720p. Z tyłu pojawi się aparat 13 MPx. Na pliki dostaniemy 16 GB pamięci wewnętrznej.

 

Poniżej zdjęcia smartfona z przodu. Na ekranie widać uruchomionego benchmarka:

 

Telefon zostanie wyceniony najprawdopodobniej na około 110 dolarów.

 

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl