ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Jak należy odsyłać Samsunga Galaxy Note7? Znany amerykański satyryk pokazuje własny „sposób”

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung-galaxy-note7-note-7-zwrot-instrukcja-komik

Podobno na świecie jest jeszcze około milion egzemplarzy Samsunga Galaxy Note7, które nie zostały zwrócone. Użytkownicy nie kwapią się do zwracania jednego z najlepszych – przynajmniej na papierze – smartfonów tej firmy. Cała sytuacja nabrała już takiego rozpędu, że dotarła do różnych mediów, które chcą poniekąd same siebie wypromować.

Jeśli dobrze pamiętacie to w Stanach Zjednoczonych Samsung oferuje specjalny zestaw, w którym należy zwrócić wadliwego smartfona. Właśnie z tego faktu postanowił zadrwić amerykański satyryk Stephen Colbert (były prowadzący chociażby Daily Show) i bez zbędnego przedłużania, oto jego sposób na odsyłanie Galaxy Note’a7:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p4j-ji-9J9I[/youtube]

Cóż, drwienie z Samsunga spowodowane całą sytuacją jest już na porządku dziennym patrząc na ilość przeróżnych memów, komiksów czy też grafik sytuacyjnych jakie powstały przez cały ten okres. Koreańczycy z pewnością nie są z tego powodu szczęśliwi, co pokazuje chociażby fakt usuwania filmów związanych z modyfikacją do GTA V.

Niemniej jednak jeszcze trochę czasu minie zanim cała sytuacja się uspokoi. Zapewne przy każdej większej premierze będą pojawiały się „odpowiednie” docinki skierowane w stronę Samsunga i pytanie: „Czy ten smartfon jest już bezpieczny?”.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy