[Film] Jak należy odsyłać Samsunga Galaxy Note7? Znany amerykański satyryk pokazuje własny „sposób”

Newsy

samsung-galaxy-note7-note-7-zwrot-instrukcja-komik

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Podobno na świecie jest jeszcze około milion egzemplarzy Samsunga Galaxy Note7, które nie zostały zwrócone. Użytkownicy nie kwapią się do zwracania jednego z najlepszych – przynajmniej na papierze – smartfonów tej firmy. Cała sytuacja nabrała już takiego rozpędu, że dotarła do różnych mediów, które chcą poniekąd same siebie wypromować.

 

Jeśli dobrze pamiętacie to w Stanach Zjednoczonych Samsung oferuje specjalny zestaw, w którym należy zwrócić wadliwego smartfona. Właśnie z tego faktu postanowił zadrwić amerykański satyryk Stephen Colbert (były prowadzący chociażby Daily Show) i bez zbędnego przedłużania, oto jego sposób na odsyłanie Galaxy Note’a7:

 

 

Cóż, drwienie z Samsunga spowodowane całą sytuacją jest już na porządku dziennym patrząc na ilość przeróżnych memów, komiksów czy też grafik sytuacyjnych jakie powstały przez cały ten okres. Koreańczycy z pewnością nie są z tego powodu szczęśliwi, co pokazuje chociażby fakt usuwania filmów związanych z modyfikacją do GTA V.

 

Niemniej jednak jeszcze trochę czasu minie zanim cała sytuacja się uspokoi. Zapewne przy każdej większej premierze będą pojawiały się „odpowiednie” docinki skierowane w stronę Samsunga i pytanie: „Czy ten smartfon jest już bezpieczny?”.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x