samsung-galaxy-note7-note-7-zwrot-instrukcja-komik

 

Podobno na świecie jest jeszcze około milion egzemplarzy Samsunga Galaxy Note7, które nie zostały zwrócone. Użytkownicy nie kwapią się do zwracania jednego z najlepszych – przynajmniej na papierze – smartfonów tej firmy. Cała sytuacja nabrała już takiego rozpędu, że dotarła do różnych mediów, które chcą poniekąd same siebie wypromować.

 

Jeśli dobrze pamiętacie to w Stanach Zjednoczonych Samsung oferuje specjalny zestaw, w którym należy zwrócić wadliwego smartfona. Właśnie z tego faktu postanowił zadrwić amerykański satyryk Stephen Colbert (były prowadzący chociażby Daily Show) i bez zbędnego przedłużania, oto jego sposób na odsyłanie Galaxy Note’a7:

 

 

Cóż, drwienie z Samsunga spowodowane całą sytuacją jest już na porządku dziennym patrząc na ilość przeróżnych memów, komiksów czy też grafik sytuacyjnych jakie powstały przez cały ten okres. Koreańczycy z pewnością nie są z tego powodu szczęśliwi, co pokazuje chociażby fakt usuwania filmów związanych z modyfikacją do GTA V.

 

Niemniej jednak jeszcze trochę czasu minie zanim cała sytuacja się uspokoi. Zapewne przy każdej większej premierze będą pojawiały się „odpowiednie” docinki skierowane w stronę Samsunga i pytanie: „Czy ten smartfon jest już bezpieczny?”.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.