samsung galaxy s3 mini

Galaxy S III Mini debiutuje w Polsce

Newsy

Samsung Galaxy S III Mini to idealne urządzanie dla osób, które czekały na smartfona o wyglądzie Galaxy S III, ale z dużo mniejszym wyświetlaczem, zaś dla innych jest ono dość niemiłym zaskoczeniem (zwłaszcza dla tych którzy oczekiwali na „mały” high-endowy telefon). Smartfon zaś zadebiutował dzisiaj w Polsce. Jego pełna specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Galaxy S III Mini ponadto ma posiadać znane z Galaxy S III funkcje takie jak: S Voice, Smart Stay, Direct Call, S Beam oraz Smart Alert (wibruje przypominając o nieodebranym połączeniu).

Producent wycenił urządzenie na 1399 złotych.

Źródło: Informacja prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x