Samsung stara się zachować informacje na temat Galaxy S8 w tajemnicy

Newsy

galaxy-s8

 
Po katastrofie jaką wywołał dla Samsunga flagowy Note7, firma musi się skupić na kolejnym ważnym urządzeniu, które zobaczymy w 2017 roku. Oczywiście chodzi o Galaxy S8. Do tej pory w Internecie różne źródła podawały, iż w smartfonie zobaczymy podwójny aparat i brak fizycznego przycisku home. Ponadto sercem urządzenia będzie prawdopodobnie Exynos 8895 lub Snapdragon 830. Dodatkowo w wersji 5,5-calowej być może zobaczymy ekran 4K. Trzeba przyznać, że przecieki te wzbudzają ciekawość fanów, ale i niezadowolenie Koreańczyków.
 
Według raportu z ojczystego kraju producenta, Samsung naciska na dostawców i pracowników, aby ci nie zdradzali żadnych informacji na temat Galaxy S8. Z e-maili, które wyciekły dowiadujemy się: „wycieki tajemnic operacyjnych mogą spowodować nieodwracalne konsekwencje w postaci dużego ryzyka finansowego spółki i prowadzą do zerwania partnerstwa oraz utraty zaufania”. Ponadto możemy też przeczytać: „Samsung poinformował dostawców, aby nie wypowiadali ani słowa na temat Galaxy S8”.
 
Mimo tego, trudno będzie zachować tajemnicy do samego końca. Tacy użytkownicy Twittera jak @onleaks czy @evleaks z pewnością dostarczą nam informacji na temat specyfikacji, a nawet wyglądu urządzenia, tak jak to miało miejsce w poprzednich latach.
 
źródło: sammobile

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x