ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Galaxy S II Plus i Grand Duos już niedługo pojawią się na rynku

Autor: Cezary Zapała Kategoria: Newsy

Samsung już niedługo wypuści na rynek kolejne dwa modele smartfonów o których mowa była już jakiś czas temu. Tym razem posiadamy dokładniejsze informacje, ponieważ oba telefony znajdują się już w TENAA i przechodzą proces certyfikacji.

Samsung Galaxy S II Plus (GT-i9105P) zostanie wyposażony w ekran o przekątnej 4.3 cala, który będzie wyświetlał obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli (wcześniej mówiło się o qHD), dwurdzeniowy procesor o częstotliwości 1 GHz, 8 Mpix aparat z diodą LED i 2 Mpix kamerkę frontową. Nie zabraknie też Androida w wersji 4.1.1. Do sprzedaży ma trafić jeszcze w grudniu.

Samsung Galaxy Grand Duos (GT-i9082) ma posiadać 4.5 calowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, dwurdzeniowy procesor o częstotliwości 1.2 GHz oraz slot na dwie karty SIM. Nie zabraknie również aparatu o matrycy o rozdzielczości 8 Mpix i 2 Mpix. Telefon ma działać pod kontrolą Androida Jelly Bean 4.1.1. Niestety urządzenie to raczej nie trafi na europejskie rynki, ponieważ smartfon nie jest kompatybilny z szerokopasmowym modemem 3G.

Źródło: Unwired View

Sprawdź najnowsze wpisy