Czwarta część wideo recenzji HTC Desire – przeglądarka internetowa

Newsy

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Dwa tygodnie temu na naszym portalu mogliście zobaczyć pierwszą część recenzji HTC Desire. Wkrótce później pojawił się także jego test wydajności w porównaniu do Motoroli Milestone. W trzeciej części poruszyliśmy software. Dzisiaj  prezentujemy kolejną część. Tym razem motywem przewodnim będzie przeglądarka internetowa w HTC Desire. Film podzielony jest na dwie części: w pierwszej zobaczymy jak przeglądarka radzi sobie z zaawansowanymi stronami we Flashu (np. HDProStudio.pl) oraz z obsługą wielu kart. W drugiej zaś sprawdzimy pozostałe opcje, wraz z możliwością oglądania filmów na wrzuta.pl.
Wszystko oczywiście w najlepszej jakości Full HD z lektorem.

htc desire

Film (oraz powyższe zdjęcia) to owoc współpracy ekipy Android.com.pl oraz HDProStudio.pl
Obejrzyj koniecznie! (Aby był najlepszy efekt polecamy przejść na stronę filmu na YT, wybranie opcji Full HD oraz podłączenie głośników/słuchawek)

 

 

 

{youtube}5TrHHmsnGPY{/youtube}

Już wkrótce kolejna część wideo recenzji. Wszystkie te filmy będą uzupełnione i podsumowane w pełnej recenzji HTC Desire, która ukaże się już niedługo na łamach naszego portalu.
Odwiedzajcie nas codziennie!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x