samsung-galaxy-note7-note-7-zdjecie-s-pen

 

Jeszcze kilka tygodni temu Samsung świętował świetne przyjęcie kolejnego, flagowego modelu. Galaxy Note7 zbierał świetne recenzje przede wszystkim za najlepszy wyświetlacz na mobilnym rynku. Jednak z dnia na dzień docierały do nas informacje o egzemplarzach, w których eksplodował akumulator.

 

Dzisiaj już Samsung żyje akcją naprawczą, ale takie – teoretycznie – niedopatrzenie nie może zostać pominięte przez analityków rynku oraz wszelkich inwestorów. Tym samym Koreańczycy oficjalnie notują największą stratę od lat. Takiego spadku wartości firmy nie było od 2012 roku. Teraz mówimy o 7,6% spadku, co teoretycznie może wydawać się niezbyt dużą zmianą, ale ostatecznie przekłada się to na 19 miliardów dolarów. Oczywiście duże znaczenie ma również sam fakt, że wiele korporacji po prostu unika kontaktu z urządzeniami Samsunga, a w Sieci poznajemy kolejne przypadki samozapłonów także Galaxy S7 Edge. Nie da się ukryć, że również linie lotnicze nie pomagają.

 

 

Mimo wszystko czy kogoś to dziwi? Oczywiście, że nie. Gdyby nie akcja naprawcza to z pewnością byłoby jeszcze gorzej, aczkolwiek teraz pojawia się pytanie czy konsumenci odzyskają zaufanie do Samsunga? Patrząc na Wasze komentarze, można mieć spore wątpliwości.

 

 

źródło: Androidauthority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.