Galaxy Note7 miał być hitem, ale Samsung już notuje rekordowe spadki wartości firmy

Newsy

samsung-galaxy-note7-note-7-zdjecie-s-pen

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jeszcze kilka tygodni temu Samsung świętował świetne przyjęcie kolejnego, flagowego modelu. Galaxy Note7 zbierał świetne recenzje przede wszystkim za najlepszy wyświetlacz na mobilnym rynku. Jednak z dnia na dzień docierały do nas informacje o egzemplarzach, w których eksplodował akumulator.

 

Dzisiaj już Samsung żyje akcją naprawczą, ale takie – teoretycznie – niedopatrzenie nie może zostać pominięte przez analityków rynku oraz wszelkich inwestorów. Tym samym Koreańczycy oficjalnie notują największą stratę od lat. Takiego spadku wartości firmy nie było od 2012 roku. Teraz mówimy o 7,6% spadku, co teoretycznie może wydawać się niezbyt dużą zmianą, ale ostatecznie przekłada się to na 19 miliardów dolarów. Oczywiście duże znaczenie ma również sam fakt, że wiele korporacji po prostu unika kontaktu z urządzeniami Samsunga, a w Sieci poznajemy kolejne przypadki samozapłonów także Galaxy S7 Edge. Nie da się ukryć, że również linie lotnicze nie pomagają.

 

 

Mimo wszystko czy kogoś to dziwi? Oczywiście, że nie. Gdyby nie akcja naprawcza to z pewnością byłoby jeszcze gorzej, aczkolwiek teraz pojawia się pytanie czy konsumenci odzyskają zaufanie do Samsunga? Patrząc na Wasze komentarze, można mieć spore wątpliwości.

 

 

źródło: Androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x