xiaomi-mi-5

Xiaomi Mi5, czyli tegoroczny flagowiec jednego z najpopularniejszych chińskich producentów sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Smartfon traktowany jako bezpośrednia konkurencja dla Samsunga Galaxy S7 jest wyposażony w topowe podzespoły. Jeśli jednak niektórym to nie wystarcza i chce, by ich telefon był jeszcze szybszy jest na to szansa. Zwie się ona Xiaomi Mi5 Extreme.

 

Chiński sklep GOME rozszerzył swoją ofertę o podkręcony model Xiaomi. Mi5, który pojawił się na rynku kilka miesięcy temu charakteryzuje się Snadpragonem 820, 3 GB RAM oraz Adreno 530. Wersja sprzedawana teraz przez GOME jest nieco szybsza. Przynajmniej tak mówi papier.

 

CPU 1.8 GHz -> 2.15 GHz
GPU 510 MHz -> 624 MHz
RAM 1333 MHz -> 1866 MHz

 

Niestety taki zabieg może powodować grzanie się urządzenia. Może również sprawić, że czas pracy na jednym ładowaniu się skurczy. Bateria pozostaje taka sama – 3000 mAh. Dostępne wersje kolorystyczne: biała, czarna, złota oraz fioletowa. Cena – ~300 dolarów.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.