Xiaomi także nie chce czekać z Androidem Nougat – Mi Note 2 zapowiada się jeszcze ciekawiej

Newsy

xiaomi mi note grafika zdjecie

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Google i LG wspólnie ogłosili, że V20 zostanie pierwszym smartfonem na świecie, który będzie mógł pochwalić się Androidem Nougat prosto po wyjęciu z pudełka. Jednak konkurencja nie śpi i tak jak niektórzy już ogłosili swoje plany, co do aktualizacji to Xiaomi idzie o krok dalej.

 

Ujawnione zrzuty ekranu pochodzące z nadchodzącego, flagowego smartfonu chińskiej firmy wskazuje dwie rzeczy. Przede wszystkim pojawi się wersja wyposażona w 6 GB RAM i 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika. Mowa oczywiście o Xiaomi Mi Note 2, któremu poświęciłem osobny artykuł. Jednak to nie powyższa informacja jest największym zaskoczeniem. Otóż okazuje się, że Chińczycy mogą przedstawić swojego smartfona razem z Androidem Nougat, co jest stosunkowo zaskakujące jeśli chodzi o firmę z Państwa Środka. Te nigdy nie spieszyły się z wydawaniem aktualnych systemów i nikogo nie dziwi, że chociażby takie Oppo wciąż stawia przede wszystkim na Lollipopa. Do tego dodajmy, że Xiaomi ma swoje MIUI, które rządzi się swoimi prawami.

 

Mimo wszystko jeśli chodzi o Note’a 2 i Nougata to z pewnością funkcja dzielenia ekranu na dwie aplikacje zdecydowanie zwiększy funkcjonalność smartfonu oraz jego wielozadaniowość.

 

 

źródło: androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x