53008161

Producenci kuszą nas do zmiany smartfonu za sprawą nowszej wersji systemu bądź obietnicy, że aktualizacja do takowej nastąpi już wkrótce. Wsparcie jednak szybko się kończy i zanim nadejdzie OTA pojawi się już kolejne wydanie naszego telefonu. Wtedy, cóż, wypada się wybrać do sklepu. Chyba że posiadacie w szufladzie pewien model stworzony przez LG…

 

LG E960, czyli Nexus 4 może pochwalić się najnowszym Androidem 7.0 Nougat. Mimo iż wsparcie dla tego smartfonu zakończyło się na premierze Lollipop, to magicy z xda nie odpuszczają. Jeden z użytkowników, Zaclimon, przeportował właśnie Nougata na tego 4-letniego smartfona. Jak to mówią, nie chce Mahomet przyjść do góry, musi góra przyjść do Mahometa.

 

LG_Nexus_4_back_glass

 

Oczywiście jest to dopiero wstępna faza projektu i z szansy instalacji należy skorzystać tylko wtedy, jeśli nie korzystamy z Nexusa 4 na co dzień. Jest jeszcze wiele funkcji, które nie działają, często również aplikacje się wykrzaczają. Jeśli jednak smartfon leży w szufladzie i zbiera kurz, jest to dobra okazja do jego odświeżenia.

 

Zainteresowanych zapraszam do tego wątku na forum xda, w którym znajdziecie niezbędne linki do pobrania ROMu.

 

źródło: GSM Arena, xda-developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.