lg v20

 
LG nie powiedziało ostatniego słowa jeśli chodzi o flagowe smartfony w tym roku. Na wiosnę, firma wydała LG G5, który przez fanów Androida został przyjęty bardzo ciepło, ze względu na wyjmowalną dolną część urządzenia. Pomysł na moduły jednak nie sprawdził się, ponieważ wspomniany model sprzedawał się niezbyt dobrze. Nadzieję jednak może budzić następca modelu V10. Ten ostatni wzbudził w tamtym roku niemałe zainteresowanie, ze względu na swój drugi ekran.
 
LG-V20-1
 
Dzisiaj mamy okazję zobaczyć nowe rendery LG V20 w przezroczystym etui. Wydaje się, że z tyłu możemy zauważyć teksturę, w postaci niewielkich „kropek” na białej obudowie. Bardziej uwidoczniony jest też podwójny aparat z lampą dual-LED. Poniżej obiektywów, znajduje się skaner linii papilarnych. Z przodu z kolei widać na samej górze kamerę do selfie oraz drugi, podłużny ekran.
 
LG-V20-2
 
Przypomnę, że LG V20 będzie pierwszym nowym smartfonem z Androidem 7.0. Oczekuje się, że w urządzeniu zobaczymy procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560, 64 GB pamięci wewnętrznej, podwójny aparat 21 MPx z tyłu oraz 8 MPx obiektyw z przodu, baterię o pojemności 4000 mAh.
 
LG-V20-4 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.