android marshmallow oxygen cyanogen os oneplus

 

Dzisiaj przedstawiłem Wam jak mogą wyglądać plany producentów w sprawie aktualizacji poszczególnych modeli do Androida Nougat. Jednak OnePlus wciąż zwleka z wydaniem Marshmallow dla swojego najmniejszego modelu. Mimo wszystko niecierpliwi użytkownicy mogą już spróbować jak działa nowe oprogramowanie.

 

Na forum Chińczyków pojawił się Oxygen OS 3.1.0 dla OnePlus X. Jest to wersja bazująca już na Androidzie Marshmallow, ale wciąż nie została określona jako stabilna i tym samym nie pojawi się w wydaniu dostępnym dla wszystkich poprzez OTA. Zainteresowani mogą zaktualizować swoje oprogramowanie ręcznie pobierając je z następującej strony: Klik! Następnie należy pobrany plik przerzucić o pamięci urządzenia i z poziomu recovery zainstalować paczkę. Jednak należy wziąć pod uwagę odkryte wady Oxygen OS 3.1.0 w postaci problemów z działaniem internetu od operatora czy też błędami związanymi z kompatybilnością niektórych aplikacji. Więcej szczegółów na temat tego wydania oprogramowania znajdziecie na samym forum: Klik!

 

Mimo wszystko OnePlus prosi Was o pomoc w usprawnieniu tego oprogramowania. Jeśli zdecydujecie się na instalację Marshmallow na swoim smartfonie to wszelkie odkryte błędy możecie zgłaszać poprzez następujący formularz: Klik! To z pewnością usprawni i przyspieszy pracę nad wydaniem stabilnego systemu dla wszystkich.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.