OnePlus X w końcu z Marshmallow! Nowa aktualizacja wydana, ale czy zadowalająca?

Newsy

android marshmallow oxygen cyanogen os oneplus

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Dzisiaj przedstawiłem Wam jak mogą wyglądać plany producentów w sprawie aktualizacji poszczególnych modeli do Androida Nougat. Jednak OnePlus wciąż zwleka z wydaniem Marshmallow dla swojego najmniejszego modelu. Mimo wszystko niecierpliwi użytkownicy mogą już spróbować jak działa nowe oprogramowanie.

 

Na forum Chińczyków pojawił się Oxygen OS 3.1.0 dla OnePlus X. Jest to wersja bazująca już na Androidzie Marshmallow, ale wciąż nie została określona jako stabilna i tym samym nie pojawi się w wydaniu dostępnym dla wszystkich poprzez OTA. Zainteresowani mogą zaktualizować swoje oprogramowanie ręcznie pobierając je z następującej strony: Klik! Następnie należy pobrany plik przerzucić o pamięci urządzenia i z poziomu recovery zainstalować paczkę. Jednak należy wziąć pod uwagę odkryte wady Oxygen OS 3.1.0 w postaci problemów z działaniem internetu od operatora czy też błędami związanymi z kompatybilnością niektórych aplikacji. Więcej szczegółów na temat tego wydania oprogramowania znajdziecie na samym forum: Klik!

 

Mimo wszystko OnePlus prosi Was o pomoc w usprawnieniu tego oprogramowania. Jeśli zdecydujecie się na instalację Marshmallow na swoim smartfonie to wszelkie odkryte błędy możecie zgłaszać poprzez następujący formularz: Klik! To z pewnością usprawni i przyspieszy pracę nad wydaniem stabilnego systemu dla wszystkich.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x