konkurent apple

LG, jak Sony, także chce wcześniej dać swoim użytkownikom Androida Nougat, ale tylko nielicznym

1 minuta czytania
Komentarze
lg g5 android nougat aktualizacja beta previev

Sony kolejny rok udostępnił użytkownikom ich niektórych smartfonów, w nielicznych krajach możliwość wzięcia udziału w testach beta Androida Nougat, który lada dzień oficjalnie ujrzy światło dzienne. Konkurencja nie chce być gorsza i tak oto LG postanowiło docenić swoich konsumentów.

Koreańczycy starają się jak najlepiej podchodzić do tematu aktualizacji swojego portfolio i – póki co – wychodzi im to dobrze, ale niekoniecznie przekłada się to na wyniki finansowe toteż zostawmy je z boku. Teraz LG postanowiło dać możliwość sprawdzenia Nougata użytkownikom G5, ale nie wszystkim. Niestety, ale już teraz warto zaznaczyć, że Polacy oficjalnie nie zostaną wybrani. Przede wszystkim limit miejsc już odstrasza – zaledwie 2000 osób może otrzymać najnowsze oprogramowanie przed innymi i mimo że flagowy model nie sprzedawał się dobrze to i tak ta liczba nie zachęca. W takim razie wbijmy gwóźdź do trumny i dodajmy, że jedynie użytkownicy LG U+ mogą skorzystać z powyższej oferty. O czym mowa? O sieci (T-Mobile, Orange itd.) dostępnej tylko w Korei Południowej.

Mimo wszystko posiadacze LG G5 mogą liczyć, że wcześniej znajdą nieoficjalne oprogramowania bazujące właśnie na Androidzie Nougat. Tym samym nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

źródło: GSMArena.com

Motyw