samsung galaxy tab s2 9,7 8,0 zdjecie

 

Już bliżej do końca roku niż jego początku, więc czas najwyższy zamykać portfolio i szykować się na kolejną generację urządzeń. Samsung przedstawił Galaxy S7 (Edge), niedawno Galaxy Note7 i brakuje tylko jednego urządzenia z najwyższej półki do kompletu. Mowa oczywiście o tytułowym Galaxy Tab S3.

 

W zeszłym roku poznaliśmy serię Galaxy Tab S2 już w lipcu toteż jak Note7 został wcześniej zaprezentowany to Samsung musiał zostawić sobie coś na chociażby targi IFA. Tak, we wrześniu poznamy Galaxy Tab S3, a więc flagową propozycję Koreańczyków z kategorii tabletów, które być może dzisiaj nie są już tak popularne jak kiedyś, ale mimo wszystko wciąż potrzebne. Tym samym czego możemy spodziewać się po nadchodzącym modelu? Z pewnością specyfikacji z wysokiej półki, chociaż nie spodziewajmy się Exynosa 8890 na pokładzie. Patrząc, że poprzednik korzysta z Exynosa 5433 lub Snapdragona 652 to pod tym względem zdecydowanego usprawnienia zapewne nie ujrzymy. Być może pojawi się 4 GB pamięci operacyjnej, lepszy aparat oraz wyświetlacz, ale czy coś więcej?

 

Chciałbym ujrzeć certyfikaty rodem z Galaxy S7 i Note 7, a więc IP67, czyli nic innego jak wodoszczelność, której brakuje na rynku tabletów i tak naprawdę Sony pod tym względem jest liderem.

 

 

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.