Nowe dziecko Motoroli – „Flipout”

Newsy

Nowy, dziwaczny model Motoroli został oficjalnie ochrzczony imieniem „Flipout”. Nazwa nawiązuje do najbardziej rzucającej się w oczy cechy aparatu: urządzenie, oparte o Androida w wersji 2.1, wyróżnia wychylana obrotowo spod ekranu, fizyczną klawiatura QWERTY. To drugi – po Backflipie – telefon tego producenta charakteryzujący się nietypową konstrukcją.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Oczywistą oczywistością jest, że model wyposażony zostanie w nakładkę MOTOBLUR. Znana jest również część jego specyfikacji:

  • Aparat 3.1MPx z autofokusem,
  • wychylana klawiatura QWERTY,
  • ekran o przekątnej 2.8″,
  • 512MB pamięci ROM, 256MB pamięci RAM,
  • odbiornik GPS,
  • bliżej niesprecyzowany procesor o taktowaniu 700MHz.

Czy nowy telefon zawojuje rynek, czy do końca swoich dni, ze względu na oryginalną budowę, traktowany będzie jako kuriozum? Na odpowiedź przyjdzie nam poczekać przynajmniej do czerwca, kiedy to aparat zawędruje na sklepowe półki. Dostępny będzie w przynajmniej trzech kolorach – czarnym, limonkowym i różowym.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x