pobrane

Dzisiaj nastąpiła przez wielu wyczekiwana chwila. Samsung oficjalnie zaprezentował całemu światu kolejny smartfon z linii Galaxy Note. Zdecydowano się na małą sztuczkę w nazewnictwie, tak też na świat przyszedł model 7. Jest to spowodowane chęcią zrównania numeracji z serią Galaxy S. Czy również pod względem fotograficznym możemy spodziewać się podobnego poziomu? Albo nawet lepszego? Sprawdźmy!

 

Nie będę Wam już przedstawiał specyfikacji ani możliwości smartfonu. Zachęcam do zapoznania się z tekstem Bartka, który dokładnie opisał Samsunga Galaxy Note 7 i podzielił się swoimi wrażeniami. Aparat w tym smartfonie cechuje się 12-megapikselową matrycą i jasnością rzędu f/1.7 z technologią Dual Pixel. Doskonale znamy te parametry z tegorocznego Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge.

 

Co potrafi to cudeńko? Poniższa galeria powinna Wam pomóc w ocenieniu możliwości fotograficznych Galaxy Note 7, opinia zatem leży w Waszych rękach. Są to oficjalne sample udostępnione przez Samsunga.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.