Sony Xperia X Performance to według DxOMark jeden z najlepszych smartfonów do zdjęć

Newsy

sony xperia x performance aparat grafika

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W tym roku wielu producentów postanowiło poeksperymentować z aparatami w ich smartfonach. Pojawiły się podwójne moduły, które jednak ostatecznie są dobre, ale nie najlepsze. Okazuje się, że tradycjonaliści zdobywają najwyższe pozycje i Sony jest wśród tych firm, które mogą pochwalić się najlepszym wynikiem w testach DxOMark.

 

Na początku to Samsung Galaxy S7 Edge był niekwestionowanym liderem pod względem aparatu. Później HTC podczas premiery pochwaliło się, że 10 dorównała koreańskiemu konkurentowi. Teraz do tej dwójki dołącza Sony Xperia X Performance z identycznym wynikiem wynoszącym 88 punktów. Oczywiście niektórzy mogą niezbyt przychylnie podchodzić do testów przeprowadzanych przez DxOMark, aczkolwiek nie da się ukryć, że jest to jedna z największych tego typu baz. Autor testu japońskiego smartfonu wytyka niewiele wad, wśród których znalazła się uwaga odnosząca do automatycznego trybu HDR, ale także do balansu bieli jeśli używamy lampy. Pełny tekst dotyczący Xperii X Performance znajdziecie w linku ze źródła.

 

Niestety, ale DxOMark nie sprawdziło aparatu innych modeli z najnowszej linii urządzeń Sony toteż ciężko odnieść się, co do chociażby bazowej Xperii X, która w mojej opinii pokazuje rozwój Japończyków pod tym względem, ale nie zasługuje na pierwsze miejsce.

 

 

źródło: DxOMark


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x