Samsung Galaxy A8 (2016) w Sieci – czy my czasami skądś nie znamy tej specyfikacji?

Newsy

samsung galaxy a8 oficjlanie

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Seria Galaxy A od Samsunga jest z pewnością jedną z najbardziej udanych w historii firmy. Połączenie topowej specyfikacji z aluminiową obudową, a przy okazji niższe – choć nie niskie – ceny w stosunku do flagowych propozycji spodobało się konsumentom. W takim razie nie dziwne, że Koreańczycy kontynuują ten trend.

 

Tak oto nadchodzi kolejna, tegoroczna odmiana smartfonu z tej rodziny. Odświeżenia doczekać ma się Galaxy A8, który już pojawia się na listach Zauby, ale także w benchmarku Geekbench toteż możemy co nieco powiedzieć na temat specyfikacji tego telefonu. Jednak zanim do niej dojdziemy warto wspomnieć, że design Galaxy A8 (2016) nie będzie drastycznie różnił się od poprzednika, a także od innych modeli z tej serii. Tym samym wróćmy do danych technicznych, które przedstawiają się następująco:

 

  • 5,1- lub 5,7-calowy wyświetlacz FullHD SAMOLED;
  • układ Exynos 7420;
  • 3 GB RAM;
  • 32 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • aparaty:
    • przód: 5 MPx;
    • tył: 16 MPx;
  • Android Marshmallow.

 

Mniejszy ekran został zdradzony przez Geekbench, ale najprawdopodobniej będziemy mieć do czynienia z 5,7-calowym modelem – w końcu tyle po przekątnej mierzył wyświetlacz Galaxy A8.

 

W takim razie czy wydaje się Wam znajoma ta specyfikacja? Oczywiście. To niemalże kopia zeszłorocznych, flagowych modeli Samsunga, czyli chociażby Galaxy S6 zamknięty w nowej, nieco odmienionej obudowie.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x