[Film] Samsung pokazuje które smartfony mają najlepsze akumulatory

Newsy

samsung galaxy s7 edge huawei p9 htc 10 lg g5 iphone 6s test porownanie bateria

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Co pewien czas możecie ujrzeć u nas najprzeróżniejsze porównania wideo, które pokazują jak wypadają dane smartfony w zakresie wielozadaniowości, jakości aparatu czy też właśnie wytrzymałości akumulatora. Jednak są to w zdecydowanej większości testy przeprowadzane przez – teoretycznie – niezależnych YouTuberów.

 

Tym razem jest inaczej. Niemiecki oddział Samsunga postanowił postawić koło siebie swoje flagowe modele w postaci Galaxy S7 i S7 Edge, a do tego dołożył najpopularniejszą, europejską konkurencję, czyli: Apple iPhone 6s, Huawei P9, HTC 10, LG G5, oraz Sony Xperia X. Tak ustawione smartfony miały jedno zadanie: wytrzymać jak najdłużej z uruchomioną animacją. Kto wygra?

 

 

Zaskoczeni? Oczywiście, że nie – musiał Samsung wygrać, gdyż w innym wypadku to porównanie w ogóle by się nie pojawiło. Jednak Koreańczycy zaznaczają, że wszystkie urządzenia pracowały w takich samych warunkach, czyli z wyłączonymi modułami WiFi, NFC, Bluetooth, bez karty SIM, w pełni naładowanymi akumulatorami oraz jasnością wyświetlaczy ustawioną na zbliżonym poziomie.

 

Czy możemy uznać, że ten test jest sfałszowany? Wyjątkowo nie, gdyż już wiele podobnych porównań pokazywało, że tegoroczne, flagowe modele Samsunga sprawdzają się bardzo dobrze pod kątem zużycia energii.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x