Oneplus-3-7239

 

Producenci często chcą się wyróżnić na tle konkurencji swoimi technologiami czy też specyficznymi rozwiązaniami w oprogramowaniu. Siłą rzeczy kody źródłowe nie są udostępniane toteż modyfikując system często musimy pożegnać się z dodatkami oferowanymi w standardzie. Jednak nie w przypadku OnePlus 3.

 

Chińska firma obiecała, że udostępni wszystkie kody źródłowe związane z tym smartfonem i słowa właśnie dotrzymała. W Sieci już pojawiły się odpowiednie materiały potrzebne do zaimplementowania technologii szybkiego ładowania Dash Charge i tym samym nieoficjalne, modyfikowane oprogramowania mogą z niej korzystać. Czym wyróżnia się ten system na tle chociażby Quick Charge od Qualcomma? Jeśli przeczytaliście mój artykuł dotyczący poprawnego sposobu ładowania smartfonów to z pewnością zdajecie sobie sprawę z tego, że wysokie temperatury nie są wskazane. Właśnie z tym walczy propozycja OnePlus i jak pokazały nasze testy to nie są to rzucone słowa na wiatr. Telefon ładuje się bardzo szybko, a przy tym nie nagrzewa się nadmiernie.

 

Tym samym OnePlus 3 stał się obok Nexusów jedną z najlepszych, flagowych propozycji dla fanów modyfikacji, gdyż mogą być oni pewni, że decydując się na zmianę systemu nie zostaną pozbawieni wyjątkowych funkcji.

 

 

źródło: XDA-Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.